איך תוכלו לבנות בעצמכם אתר ברמה גבוהה גם ללא ידע בקוד?

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

חלמתם פעם לבנות אתר בעצמכם אבל אין לכם ידע בתכנות? ובכן, אתם עדיין יכולים לעשות זאת!
בטח שמעתם לא מעט פעמים את המילה וורדפרס או אלמנטור. אז וורדפרס היא למעשה מערכת לניהול תוכן הכתובה ב PHP ובעלת קוד פתוח. למעשה, מלא מלא מתכנתים מרחבי העולם כותבים עבור וורדפרס ולכם נשאר רק להנות מזה, וללא תשלום!

בתוך וורדפרס קיים תוסף שניתן להתקין ונקרא אלמנטור. אלמנטור הוא כלי שנועד לבנות אתר ע"י גרירה של אלמנטים לדף כמו תמונה, טקסט, וללא צורך בידע בתכנות כלל.

תוכלו להגיע לתוצאות מרהיבות ולראות את התוצאות במידי. אין הגבלה לאפשרויות שהתוסף מציע. הוא קל מאוד ללמידה ומתממשק היטב לתוספים אחרים. בנוסף, תוכלו למצוא בו המון טמפלטים מוכנים בהם תוכלו להשתמש כדי להקל על הבניה.
שיטת העבודה עם אלמנטור היא גרירה ושחרור. כלומר גוררים אלמנט כמו "כותרת" למסך העריכה, משחררים ואז ניתן לערוך אותו.
בנוסף, יתרון משמעותי בולט נוסף הוא התאמה לטאבלט ולמובייל, ולמעשה לכך גודל מסך שתרצו בלחיצת כפתור. אלמנטור הרבה פעמים "עושה את העבודה" ומתאימה באופן אוטומטי עבורכם את האלמנטים, אך כן חשוב לעבור בין המצבים ולבדוק שהדף שאתם עורכים אכן מותאם, ואם לא, תוכלו לסדר זאת בקלות באמצעות כמה לחיצות עכבר.

אלמנטור נתן יתרון להרבה מעצבים גרפיים למשל, להרחיב את השירותים שהם נותנים ולהציע גם שירותי בניית אתרים.
בנוסף, וורדפרס ככלל הוא כלי שכמעט כל בוני האתרים עובדים איתו. הוא מאפשר לכם לא "להשתעבד" לחברה אחת אלא למצוא מגוון של בוני אתרים בוורדפרס למקרה ותרצו לעדכן משהו באתר שלכם. בנוסף, אתרי וורדפרס מגיעים מוכנים לקידום בגוגל בין היתר בגלל התמיכה המושלמת במובייל וברספונסיביות. ההתערבות שלכם היא מינימלית.

אז אם אתם רוצים ללמוד קורס בניית אתרים, אנו ממליצה לכם בחום על קורס בניית אתרים באלמנטור באמצעותו תוכלו לקחת צעד קדימה את השירותים שאתם מציעים.

מאמרים נוספים

שנשב לקפה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בואו להעיף את עצמכם למעלה