מיתוג עסקי | שירותים גרפיים

מיתוג עסקי הוא בעל חשיבות עליונה לעסק שלך וללקוחות הפוטנציאליים של העסק. בתהליך המיתוג נעצב עבורך כל מה שהעסק צריך - עיצוב לוגו, פולדר, נייר מכתבים, אתר אינטרנט, דף נחיתה, כרטיס ביקור ועוד. תוכלו גם להזמין מאיתנו כל מוצר בנפרד כמובן.
הנראות הויזואלית של העסק תכריע האם לקוח פוטנציאלי יבחר בך או לא. אז מהו התהליך למיתוג מנצח?

איפיון העסק וקביעת מטרות

נקבע מהן המטרות של העסק. נחקור מתחרים ונראה כיצד הם מיתגו את עצמם ומה אנחנו יכולים להביא שיהיה שונה ומיוחד. נבין מה הקהל צריך כדי שיבחר בעסק שלך. לאחר שנחקור את כל הרקע נחליט אילו חומרים לעצב לעסק.

מתחילים לעצב! איזה כיף

אחרי שסיימנו לאפיין את העסק, רשמנו את כל מסקנות המחקר ועשינו סקיצות – אנו מתחילים בתהליך המיתוג! בתהליך זה נבחר צבעים, גופנים וסימני היכר לעסק. כל אלה יתגבשו לידי שפה עיצובית.

זהו זה, יש לכם מיתוג מנצח

כל החומרים מוכנים עכשיו מה שנותר לכם הוא להשתמש בהם בכל אמצעי דיגיטלי או פיזי שיש. עכשיו אין סיכוי שהלקוחות יפספסו את העסק שלכם.

שירותים מקצועיים נוספים

בניית אתרים

אנו בונים אתרים מקצועיים בין אם אתם צריכים אתר תדמית או חנות, אנו נבנה עבורכם אתר מקצועי ומעוצב שמותאם לקידום בגוגל ויגדיל את מעגל לקוחותיכם

ניהול רשתות חברתיות

היום ידוע לכולם - מי שלא שם, לא קיים. אנו נעלה תוכן לרשתות החברתיות של העסק שלכם בתדירות של שלוש פעמים בשבוע (או יותר לבחירתכם) ונשמור על עסק עדכני ורענן