מיתוג עסקי – למה לעשות את זה בכלל?

מיתוג עסקי נכון הוא לא פחות מתנאי הכרחי להצלחת העסק שלכם.

בשוק התחרותי של ימינו, רק אם תמתגו את המוצר או השירות שאתם מספקים באופן שמבהיר ללקוחות פוטנציאליים את יתרונותיו ביחס למתחרים, תוכלו להגיע לצמיחה עסקית ולרווחים שאתם מעוניינים בהם.

אלו רק כמה מהיתרונות הטמונים בלהפוך למותג:

  • מיתוג מביא לקוחות – אם תמתגו נכון את העסק שלכם, עצם החשיפה למותג תגרום לאנשים לרכוש את המוצרים או השירותים שלכם. חישבו למשל על הלוגו של קוקה קולה, וכמה פעמים עצם העובדה שאנשים ראו אותו במכונת המשקאות גרמה להם ללחוץ על הכפתור ולרכוש את המשקה המפורסם. אם באמצעות מיתוג מוצלח תצליחו לקשר בתודעת קהל היעד שלכם את העסק שלכם עם התכונות שהייתם רוצים לייחס לו – השמים הם הגבול.
  • מיתוג הופך לקוחות לשגרירים – מיתוג עסקי אפקטיבי יהפוך לקוחות שאוהבים את המוצר או השירות שרכשו למשווקים פוטנציאליים של העסק שלכם. הם יספרו עליו למשפחתם וחבריהם, ישתפו תכנים שלכם ברשתות החברתיות וכאמור, יזכרו גם בעתיד שכדאי להם לצרוך את מה שאתם מציעים, כשייחשפו ללוגו, לסיסמה או למאפיין אחר של המותג שלכם.
  • מיתוג שווה יוקרה – עם מיתוג נכון, המוצר או השירות שלכם ייחשב לשם דבר בתחומו. משמעות הדבר היא שיותר לקוחות יתנו בו אמון, כמוצר או שירות איכותי, נחשב וראוי לקנייה. קחו לדוגמה את הג'ינסים של ליוויס, המכשירים הסלולריים של פלאפון או הוויסקי של מקאלן.
  • מיתוג נוסך בעובדים מוטיבציה וגאוות יחידה – עם מיתוג נכון, יותר עובדים שלכם יזדהו עם העסק, ערכיו ומטרותיו ועם המוצר שהם שותפים בייצורו או בשיווקו.
  • מיתוג הוא כלי שיווקי – מיתוג עסקי נכון יסייע לכם משמעותית בשיווק המוצר בכל אמצעי הפרסום – ממודעות, סרטוני יוטיוב או באנרים, ועד פוסטים ברשתות החברתיות. מיתוג הוא מה שמאפשר ליותר אנשים להכיר אתכם והופך אתכם למפורסמים. ופרסום שווה כסף והצלחה עסקית.

קשה להפריז בחשיבותו של מיתוג עסקי לקידום העסק שלכם. לכן חשוב להשקיע בו את הזמן והמשאבים הנדרשים. מדובר בהשקעה שתחזיר את עצמה.

05 טיפים לדף נחיתה ממיר שיביא לכם לקוחות רבים

מתנה בשבילכם, בחינם לגמרי!
כדי שתוכלו להפיק את המירב מדף הנחיתה שלכם.

ספר דיגיטלי מתנה - 5 טיפים לדף נחיתה ממיר